مشارکت جمعی در مقابله با پیک هشتم بیماری کرونا

عضو محترم به استحضار میرساند، برای کنترل پیک هشتم بیماری کرونا، استفاده از ماسک و برقراری تهویه مناسب در فضاهای بسته بصورت ویژه مد نظر قرار گیرد و ضوابط  ودستورالعمل ها و الزامات بهداشتی از طریق درگاه مدیریت هوشمند بیماری کرونا اطلاع رسانی میگردد.

رعایت شیوه نامه های بهداشتی پیشگیری از شیوع و مدیریت بیماری کرونا

عضو محترم با توجه به شیوع سویه جدید امیکرون در کشورهای مختلف و شناسایی مواردی از آن در کشور احتمال سرایت پذیری بیشتر این سویه، برنامه ریزی برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی بسیار اهمیت دارد. لذا مقتضی است در رعایت استفاده از ماسک  و […]

فرم تزریق واکسیناسیون کارفرمایان صنف

عضو محترم مقتضی است اطلاعات مربوط به واکسیناسیون را مطابق فرم درخواستی زیر کامل نمایید: فرم تزریق واکسیناسیون کارفرمایان صنف فرم تزریق واکسیناسیون کارفرمایان صنف فرم تزریق واکسیناسیون کارفرمایان صنف

به غیر از مشاغل گروه یک شغلی از دوشنبه ٢٥ مرداد الی شنبه ٣٠ مرداد در سراسر کشور تعطیل میباشند

عضو محترم طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ، کلیه ادارات، سازمان ها، بانک ها و اصناف به غیر از مشاغل گروه یک شغلی از دوشنبه ٢٥ مرداد الی شنبه ٣٠ مرداد در سراسر کشور تعطیل میباشند، مقتضی است آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی تعطیل و از هر گونه فعالیت خودداری نمایند.

فعالیت آرایشگران با رعایت پروتکل های بهداشتی

باتوجه به قرارگرفتن صنف آرایشگران زنانه در گروه شغلی دو و بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا اعضای محترم این اتحادیه با رعایت پروتکلهای بهداشتی از شنبه ۱۸ اردیبهشت میتوانند شروع به فعالیت نمایند.

شهربانو عابدی رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه :با توجه به اهمیت شغلی آرایشگران در امر سلامت شهروندان، باید اعضای زحمتکش و کارآفرین این صنف در اولویت طرح واکسیناسیون پیشگیری از کرونا باشند.

شهربانو عابدی رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه : فرهنگ سازی ،ایجاد مشارکت و همدلی کلیه دستگاههای اجرایی میتواند به ریشه کن شدن ویروس کرونا کمک موثری نماید. تعطیلی صرفا اصناف نیز تاثیر چندانی به قطع زنجیره ویروس کرونا نداشته و کافی نیست و‌موجب ورشکستگی بسیاری از صنوف و مسائل و مشکلات عدیده و آسیب‌های اجتماعی آتی […]

تمدید مهلت اجرای قانون تسهیل بدهی بدهکاران بانکی

عضو محترم پیرو مصوبات شصت و چهارمین جلسه ستاد ملی کرونا مهلت اجرای قانون تسهیل بدهی بدهکاران شبکه بانکی به سبب استمرار شرایط ناشی از بیماری کرونا و اثرات تعطیلی های وضع شده برای مشاغل کسب و کارها به مدت شش ماه تمدید گردیده است.